Нова Лабораторија за Стакло Хроматографија Колона Дијаметар 40mm Колона Должина 300мм 24#

Нова Лабораторија за Стакло Хроматографија Колона Дијаметар 40mm Колона Должина 300мм 24

Достапно за нарачка
DEN 526.56
Достапност:

Нова Лабораторија За Стакло Хроматографија Колона Различни Видови Дијаметар Должина На Колоната
Дијаметар : 40mm ;Колона Должина : 300мм
Секој обид за 1 компјутер.
Ако ви треба било друго својство ве молиме contect нас .

За производот

Бренд Име:
BINFUL,BINFUL
Класификација:
Лабораториска Опрема За Ладење

Избор на клиент