Бренд Нови Џез Долго долго JZTB-300 пати го ублажи Б мелодија долго почетник израмнување професионални игра правец на инструмент

Бренд Нови Џез Долго долго JZTB-300 пати го ублажи Б мелодија долго почетник израмнување професионални игра правец на инструмент

Достапно за нарачка
DEN 8640.00
Достапност:


Бренд нови, никогаш не се користат во
Одличен Квалитет
Состојба : Нова, Никогаш Не Се Користи
Сребро Заврши како на фотографијата е прикажано

За производот

Тон:
Bb
Тело Материјал:
Фосфор & Бакар
Површината Материјал:
Златен Лак
Број На Модел На:
Рок На Отплата Trombone
Pisiton Материјал:
Жолта Месинг
Бренд Име:
ној

Избор на клиент