Топла 20pcs хируршки нерѓосувачки челик крстот капка црно масло Мали обрачот Поддршка 4*9mm сребро лажни Earring Бесплатен превозот

Топла 20pcs хируршки нерѓосувачки челик крстот капка црно масло Мали обрачот Поддршка 4*9mm сребро лажни Earring Бесплатен превозот

Достапно за нарачка
DEN 783.84
Достапност:


*Detial
1.metials : хируршки нерѓосувачки челик
2.Акции : 20pieces/многу
3.Тип : обрачот earring,поддршка earring, earring
4.цена : фабрика цена
5.парична казна или мода : мода и казна
6.одговараат : унисекс
7.внатрешен дијаметар големина : 9mm
8.широк : 4mm
9.боја : како на сликата покаже засвири
10.Место на Потекло : Кина (Копно)
11.испорака време : 7-30days.
12.стил : мали обрачот ,крстот капка црно масло
13.Голем за да може да се прифати , се произведуваат MOQ : 300pairs/големина/боја
* Објектите се добро спакувани со картонска кутија и клобуркаше пакети,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
* Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.

За производот

Метална боја:
сребрена, црна, мешани 2 бои
Earring Тип:
Клипот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
TGEOR
Број На Модел На:
E-C-004
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Крстот
Пол:
Унисекс
meterial:
хируршки нерѓосувачки челик
Тип:
лажни plug & уво приклучок
Стил:
лажни, крстот капка црно масло
моден или парична казна:
Моден
Големина:
4mm*9mm
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
боја:
Сребро.
is_customized:
Yes

Избор на клиент