Висок Квалитет На Проводници Сребро Памук Антибактериски Чаршаф Ткаенина

Висок Квалитет На Проводници Сребро Памук Антибактериски Чаршаф Ткаенина

Достапно за нарачка
DEN 840.00
Достапност:

Висок Квалитет На Проводници Сребро Памук Антибактериски Чаршаф Ткаенина
Карактеристики :
Модел:YSILVER39#
Ширина:285 CM
Тежина:135g/метри
Составот:Сребрени влакна од 3,5%, памук 96.5%
Употреба:ткаенина за изработка на кревет листови/облека
Се користи за : анти-статички кревет лист
Површината спроводливост :
Нега :
Машина перат со студена вода(под 30 centi-степен)
Не железо
Не белење
Без хемиски хемиско чистење
Проводен Ткаенина Детали :
Луѓето ќе имаат корист од тоа :
Одржување на био-електрични рамнотежа и снабдување со електроните во време на нормална воспалителни барања.
Анти-стареењето, антиоксиданс, анти-inflamm-стареењето ефекти;
'Рчи ослободени Активен органски за лицето кожата; Подобрување на мозочните крвни садови склероза; Оптимизација на физиолошките параметри; Покаже добар индикатор за да се запре insom6ea; Држи активни мозокот секој ден!
Pls забелешка :
1m можете да добиете 1m*2.85 m
2m можете да добиете 2м*2.85 m
3m можете да добиете 3m*2.85 m
10m........ 10m*2.85 m
..м ќе може да се добие ..м*2.85 m
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Како да ќе се гарантира мојата уплата ?
A : Нашата компанија е ALIBABA ЗЛАТО СНАБДУВАЧ. и ALIBABA се направи ни направи претпријатие за проверка. и нашата компанија се наоѓа во главниот град на Кина, пекинг градот. Пекинг е типичен на горната класа култура. Ние секогаш се придржуваат до "клиенти основно, квалитетот на прво место" на целта, да обрнат внимание на искреност, извршување на извонредност.
П : Може ли да се купи на различни модели во едно време?
A : Да, ние може да се комбинираат на пратки.
П : Колку време ќе биде потребно пред да брод на производите?
A : Ние нормално брод вашата нарачка во рок од 24-48 часа од receving на вашата исплата.
П : Ако имам било какви прашања ,како можам да контактира со вас?
A : Можете да контактирате со нас со вашиот problems.by е-маил или телефон
Ние сме секогаш со пријатна услуга.

За производот

Бренд Име:
БЛОК EMF
Ширина:
285cm
Стил:
Обична
Плетени Тип:
weft
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Велур Ткаенина Тип:
.
Функција:
Анти-Статички
Шема:
Обложени
Техника:
Плетени
Тип:
Сребрени влакна од 3,5%, памук 96.5%
Материјал:
Сребрени влакна од 3,5%, памук 96.5%
Nonwoven Техника:
Сребрени влакна од 3,5%, памук 96.5%
Модел:
YSILVER39#
Тежина:
135g/sqm
Име на производ:
Висок Квалитет На Проводници Сребро Памук Антибактериски Чаршаф Ткаенина
Percentag:
Сребрени влакна од 3,5%, памук 96.5%
боја:
Бела
користат за:
анти-статички кревет лист
Површината спроводливост:
Ширина:
285cm
во парк:
Yes
Функција:
проводен,Анти-статички

Избор на клиент