Природен Камен Obsidian Врежан Кинески хороскопски Животинско Реики Исцелување Кристал Фенг Шуи Home Office Украси за Давање статии
Новак - 22 %

Природен Камен Obsidian Врежан Кинески хороскопски Животинско Реики Исцелување Кристал Фенг Шуи Home Office Украси за Давање

Достапно за нарачка
DEN 8640.00
DEN 6739.00
Достапност:


Дијаметар : 100 MM
Тежина : околу 0.5 кг
Примероци Исцелување Уникатен Дом Украси за Давање Статии Занаети колекција

За производот

Тема:
самовила
Материјал:
Камен
Стил:
Фенг Шуи
Регионален Функција:
Кина

Избор на клиент