Флип Кожа Случај капакот за полнење За Motorola Мото G (2 Генералот) 2014 Мото G2 G+1 Dual SIM LTE 5 Задниот Поклопец Домување Паричникот случај школка+Картичка

Флип Кожа Случај капакот за полнење За Motorola Мото G (2 Генералот) 2014 Мото G2 G+1 Dual SIM LTE 5 Задниот Поклопец Домување

Достапно за нарачка
DEN 236.64
Достапност:

Продажба на точки>> Направен од висок квалитет на СТП кожа, Мода, Трајни, Класичен Моден Дизајн, Паричник Стил со Држачот за картички и да Застане Материјал>> СТП кожа Боја>> Црна,Црвена,Кафеава,Виолетова,Бела Одговара за модел>> за полнење За Motorola Мото G (2 Генералот) 2014/за Мото G2 G+1 Dual SIM LTE/XT1063 XT1064 XT1068 XT1069 XT1077 XT1079 XT1072 Xt1702 5-инчен Внимание ве молиме>> 1.Ние поддршка Капка-Превозот и да Обезбеди слики на Препродавачи! Ако сакате да трговија на големо,ќе имаме 8 боја,Секоја боја минимум за 10pcs, ве Молиме оставете порака за нас, ние ќе ви даде добра цена. 2.Ако сте руската клиент,ве молиме оставете ги вашите име и презиме!

За производот

дизајн:
Обична,Бизнис
Карактеристики:
кожа покрие случај
Големина:
for Moto G2 G+1 Dual SIM LTE/XT1063 XT1064 XT1068 XT1069 XT1077 XT1079
Функција:
Анти-удар
Тип:
Паричникот Случај
Мало Пакет:
No
Бренд Име:
wierss
Компатибилен Бренд:
за Motorola Мото G (2 Генералот) 2014
за Motorola Мото G (2 Генералот) 2014:
за Мото G2 G+1 Dual SIM LTE XT1069 XT1077 XT1079 XT1072 Xt1702

Избор на клиент