Боксер Ѓердан, Куче Лице, Куче Ѓердан, Куче Pendant, Пет Накит, Семејно Милениче, Кучето Подарок, Подарок за домашно милениче љубовник
Новак - 35 %

Боксер Ѓердан, Куче Лице, Куче Ѓердан, Куче Pendant, Пет Накит, Семејно Милениче, Кучето Подарок, Подарок за домашно милениче

Достапно за нарачка
DEN 1236.96
DEN 804.00
Достапност:


Боксер Ѓердан, Куче Лице, Куче Ѓердан, Куче Pendant, Пет Накит, Семејно Милениче, Кучето Подарок, Подарок за домашно милениче љубовник
Pendant големина : 24 x 21mm
Материјали : 18 K Злато или сребро или злато се зголеми позлатен Месинг
Должина на синџирот : 45 cm pendant ѓердан е рачно изработени модни животинско ѓердан,тоа се прави на цинк легура. Деликатни мода накит ќе ве потсетам на вашата најдобра пријателка и убавина меморија!
Забелешка : ако имате било какви прашања,можете да ме контактирате во секое време,ако ви треба мојата помош,јас ќе дадам се од себе за да ви помогнат.Јас ќе се обезбеди најдобра услуга и највисок квалитет за вас. Можете да мало,трговија на големо,капка превозот,изберете. Над 200$ може да биде бесплатен превозот од DHL, или ЕМС

За производот

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Бренд Име:
DANGGAO
Број На Модел На:
D0172
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс

Избор на клиент