150cm Плажа Крпа Круг Mandala Tapestry Отворено Пикник Ќебе Бохемски Ананас Намигнување Gal Хипи Пешкири на Плажа Јога Мат

150cm Плажа Крпа Круг Mandala Tapestry Отворено Пикник Ќебе Бохемски Ананас Намигнување Gal Хипи Пешкири на Плажа Јога Мат

Достапно за нарачка
DEN 479.52
Достапност:


Куршум точка : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет, Модерен и Сложена Дизајн
Може да се користи како голем ѕид виси, tablecloth, плажа крпа,
Каучот маска или прозорец завеса и други домашни décor цели
Лесен и мулти-функција
Одговара за облечен во Пролет, Лето и Есен
Материјал : Полиестер
Боја : Како на сликата
Дијаметар : 150cm Опис : Пакетот вклучува : 1 x Плажа крпа

За производот

Големина:
Diameter 150cm
Расположливиот:
No
Стил:
Обична
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
Круг Mandala Плажа Крпа
Функција:
Компресирани,Брз-Сува
Апсорпција:
26s-30 години
Бренд Име:
Wholehome
Техника:
Ткаени
Материјал:
Микрофибер Материјал
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Спорт
Шема:
Печатени

Избор на клиент