колиер femme bijoux бохемски мода рачно изработени накит, злато, сребро злато се зголеми боја кристал цвет изјава приврзоци 2017 нови
Новак - 35 %

колиер femme bijoux бохемски мода рачно изработени накит, злато, сребро злато се зголеми боја кристал цвет изјава приврзоци 2017

Достапно за нарачка
DEN 319.68
DEN 208.00
Достапност:


2679
2177
Нови Пристигнување Ѓердани
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
2017 Нови Модата Жените Луксузни CZ Кристал Цвет Pendant Ѓердан
Материјал : Висок квалитет на бакар+ ААА Австриската кубни циркони
Позлата : 3 Пати Platinum/Розово Злато/Злато Позлатен
Крај : Високо полиран
Pendant големина : 38mm*30мм (1 инч=25.4 mm или 1mm=0.0393 инчи)
Синџир Должина : 40cm+5cm (прилагодливи)
Објектот тежина : 6.6 g
Подарок За : Пријател,Љубовник,Мајка,Пријателка
Изјава Ѓердани
2177
Топла Продажба Ѓердани
2177 Кликнете на линкот подолу за да ја проверите повеќе предмети :
Нашата Продавница во Кина на YIWU
Илјадници различни стилови
Висок Квалитет На Бакар Додатоци
Микро Инлеи 3А Циркон Камен
YIWU ГИГАНТ АЗИЈА НАКИТ КО.LTD е професионална поставите дизајн, производство и продажба на накит компанија за производство на. ние имаме повеќе од 10 години искуство во producting накит и додатоци! Наша одговорност е да се произведе најдобар квалитет на производи! Нашата цел е да се направи сите клиенти се задоволни! Нашиот сон е да стане врвот лидер во накит област од целиот свет! За голема количина ,цена ќе биде многу подобро !
1. За било која причина, не се задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена.
2. Ако имате добијат производи погрешно или неисправни во транзит, ве молиме љубезно се обезбеди слика и контактирајте не веднаш за замена или поправка, ако замена не е достапен,ќе се препратат или целосна испраќање на пари за вас.
3. Ако не добиете предмети кога вашиот заштита на времето истекува,ве молиме контактирајте со нас,откако ќе се провери со изразат компанија што може да се препратат на стоки или ви даде целосна наплата.
4. СИТЕ ПРОБЛЕМИ контактирајте со нас веднаш, пред да се отвори расправа, или да даде негативни повратни информации ,ние ќе се справи со рок 23 работни дена и ќе ви даде најдоброто решение.Однапред ви благодариме.

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
38mm*30мм
Бренд Име:
JUYA
Обликотшема:
Цвет
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Ѓердани & Приврзоци
Метали Тип:
Бакар
Функција:
Модата жените Ѓердан
Материјал:
Бакар
боја:
Злато/Сребрена/Розово Злато
Материјал:
бакар,ААА Австриската кубни циркони
Синџир должина:
40cm+5cm (прилагодливи)
Тежина:
6.6 g
позлата:
3 Пати Platinum/gold/розово злато Позлатен
Е Прилагодена:
Yes
Функција:
Рачно изработени

Избор на клиент