2017 Новиот Божиќ Стил Памук, Лен Крпа Elk Шума Ткаенина За Шиење Текстилни DIY Троседот Ткаенина Перница Ткаенина /Завеса Ткаенина Торба

2017 Новиот Божиќ Стил Памук, Лен Крпа Elk Шума Ткаенина За Шиење Текстилни DIY Троседот Ткаенина Перница Ткаенина /Завеса Ткаенина

Достапно за нарачка
DEN 431.52
Достапност:

Материјал : Лен /памук Ширина : 150cm 1 парче =50x150cm 2 парчиња=100x150cm 3 парчиња=150x150cm(намалување од страна на рака, за грешка +-2cm) Користи : DIY рачно изработени крпа торба, маса крпа, маса крпа, перница, торба, торба, крпа уметност троседот (минималистички стил), столче завеси. Имајте на ум : Постои боја разликата помеѓу сликата и вистински ткаенини или почувствува. Поради разликите во компјутерски монитори, вистинските бои може да се разликува малку од оние што се прикажани. Ако ви требаат повеќе, ве молиме контактирајте со нас!

За производот

Големина:
50x150cm
Велур Ткаенина Тип:
NO
Техника:
Ткаени
Функција:
Абразија-Отпорен На
Стил:
Обична
Шема:
Обоена
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Материјал:
Лен / Памук
Ширина:
150cm
Тип:
Како што се слики
Плетени Тип:
Како што се слики
Nonwoven Техника:
Како што се слики
Пакет:
50cm*150cm
Стил:
Crtoon

Избор на клиент