Новите 7 во 1 PCB со Jamma подигнат Луд Мајмун Овошје Коктел Гаража Среќа Haunter Жител Рок Алпинист Пиратски за слот машина

Новите 7 во 1 PCB со Jamma подигнат Луд Мајмун Овошје Коктел Гаража Среќа Haunter Жител Рок Алпинист Пиратски за слот машина

Достапно за нарачка
DEN 3648.00
Достапност:

Ние сме навистина формално регистрирани TIMEHARVEST компанија вистински службен Aliexpress продавница : www.aliexpress.com/store/607318
ДОБРЕДОЈДОВТЕ во Мојата Продавница Стока, Конкурентна Цена, Прв Клиент !
Вашиот бизнис со мене ќе биде пријатно искуство за вас. Јас сум посветен да донесе радост, безбедно и врвен квалитет на производите за вас. Сите производи нудам во мојата продавница доаѓаат со моден стил, супериорен квалитет, но поевтина цена, цело време. Кога ќе го поставите цел, ве молиме не двоумете се да ја напушти повеќе детални барања што ги сакате, и тогаш јас ќе се организира на стоки за вас како е можно поскоро. Прво време, ние да работиме; следниот пат, стануваме пријатели. Се надевам ќе уживате во целиот процес!
Оваа игра одборот мора 8 верзија, кога ќе нарачате, ве молам дозволете ми да знам која верзија сакате? Ви благодариме!
V7 V1 V2 V3 V4 V5 V6 V8
Ние нудиме добар квалитет на КОМПЈУТЕР Одбор, Видео Игра, Мулти Игра, Мулти Кертриџ, Вендинг машина, Pinball Машина, Детенце Вози, ABS кабинетот на располагање за 21"~25"следење, тешки челик кабинет за 25"~29" монитор со Jamma конектор, и некои резервни делови, Монета Акцептор, pushbutton, џојстик, итн. За Забава машини.
Ве молиме контактирајте ме ако сте заинтересирани во нашите производи, ние ќе ви испратиме datas во детали.
Ние сме навистина формално регистрирани TIMEHARVEST компанија вистински службен Aliexpress продавница : Испорака : 1. 100% на испорачани производи се тестирани пред превозот со КК . Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 1~6 работни дена откако вашата уплата е завршен. 2. Нашата цена не вклучува никакви увозни даноци должи на друга земја имаат различни правила за увоз доход и купувачи се одговорни за царински давачки. 3. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.Сингапур пост времето за испорака е 15-80 дена .Некои земји, како РУСИЈА и БРАЗИЛ може да потрае подолго .Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Pls побарате од нас да се прошири датум на испорака наместо за правење на спорот . Повратни информации : 1. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави позитивен фидбек (5 ѕвезди) ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. 2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Негативни повратни информации не реши ништо. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор ! Совети : Купувачот може да го прилагодите на бои за објектот.Вие само треба да оставите белешка за нас кога ќе се направи исплата.И ние ќе управуваат со цел за тебе.Исто така, можете да ни испратите порака да се прилагодите на бои.Но, пораката треба да испрати пред ние брод на стоки надвор.Откако ние брод на стоки надвор.Ние не можете да ги промените боите и, исто така, не може да го откаже купувањето, ако ние не ја добиете вашата Прилагодите Бараат. Ние ќе брод исто како на првата слика (Главна слика) покажува за вас.

За производот

боја:
V1, V2, V3, V4, V5, V6, V7, V8
Возраст:
>8 Години
Број На Модел На:
7 во една мега црвено одбор со Jamma темперамент
Бренд Име:
TIMEHARVEST
Тип:
слот игра
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Тип:
Слот Игра табла со жици
Атрибут:
монета управувана казино играта табла
Игра Количина:
7
Шансите за победа:
40% - 96%

Избор на клиент