2017 Најниска цена со Висок Квалитет Бренд Ранец 40L-50L Мажите И Жените Патни Торби Softback Смола Мрежа Mountaineering Водоотпорен

2017 Најниска цена со Висок Квалитет Бренд Ранец 40L-50L Мажите И Жените Патни Торби Softback Смола Мрежа Mountaineering Водоотпорен

Достапно за нарачка
DEN 4272.00
Достапност:


За производот

Тип На Објект:
Ранци
Обвивка Материјал:
Најлон
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Копче Синџир Држачот За Мобилен Телефон Џеб,Компјутер Interlayer,Внатрешни Работи Слот Џеб
Стил:
Европски и Американски Стил
Декорација:
Дијаманти,Шупливи Надвор,Батон,Црисс-Крстот,Ниту,Appliques,Писмо,Цветови,Везови,Ruched,Синџири
Пол:
Унисекс
Надворешноста:
Тиња Џеб
Вршење На Систем За:
Воздушна Перница Појас
Шаблон Тип:
Цврста
Ранци Тип:
Softback
Дожд Маска:
Yes
Затворање Тип:
Патент & Hasp
Капацитет:
36-55 Литарски
Главен Материјал:
Oxford
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Број На Модел На:
1346
Техника:
Цврста

Избор на клиент