5PCS 44574301 тапан единица чип За OKI податоци B411 B431 MB461 MB471 MB491 B411d B431d Б 411 431 MB 491 OPC слика кертриџ ресетирате 25K

5PCS 44574301 тапан единица чип За OKI податоци B411 B431 MB461 MB471 MB491 B411d B431d Б 411 431 MB 491 OPC слика кертриџ ресетирате

Достапно за нарачка
DEN 959.04
Достапност:


Име На Производ : Тапан Единица Чип
За бренд : OKI
Компатибилни Модели : 44574301
Боја : Црна
Печати Стандард : (А4 при 5% покриеност)
Чип страница принос : 25,000 страници
За модели : За Okidata B411/B411d/B431/B431d/MB461/MB471/MB491
Пакет Содржина :
5 PCS × Тапан Единица чип

За производот

Бренд Име:
Diroya
Компатибилен Бренд:
OKI
Број На Модел На:
ZMCO-B411DU-D1
Структура:
Кертриџ Компонента
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Мулти-функционални Печатач,Ласерски Печатач,Photocopier
Структура:
Тапан Единица Чип
боја:
Црна
Чип За Тонер кертриџ кодот:
44574301
Модел На Печатач:
B411/B411d/B431/B431d/MB461/MB471/MB491
is_customized:
Yes

Избор на клиент