RS30 Серија АЛПИТЕ се Префрлите 45mm 4.5 cm Моно B10K Слајд Potentiometer Говорникот Миксер Faders месо тело Должина 10ММ
Новак - 5 %

RS30 Серија АЛПИТЕ се Префрлите 45mm 4.5 cm Моно B10K Слајд Potentiometer Говорникот Миксер Faders месо тело Должина 10ММ

Достапно за нарачка
DEN 216.00
DEN 205.00
Достапност:

Бројот на телото отпор Еден линк за Инсталација на ветер Вертикална Патување 30мм Оперативниот дел форма 4 должината на работата 10мм вкупно отпор 10kΩ 电阻规律 1 B Позиционирање Не Монтажа плоча 有 температурата на работа спектар -25°C до +70°C Електрични својства Вкупно бариера надоместоци ±20% Максимум употреба напон 200 V AC, 10 V DC [计] моќ оценка 0.2 W [化] изолација отпор 100 MΩ мин. 250 V DC го издржат напонот 300 V AC за 1 минута механички однесување [лик Акција сила 0.3 до 2,5 N Запре сила 50 N Push - pull сила на оперативниот дел 50 N Кратката вибрации на оперативниот дел (на двете страни) 3мм Ексцентричност на оперативниот дел (една страна) 0.5 mm max. траен квалитет на Работата живот 15,000 циклуси Минимум за единица ( Компјутери. ) Јапонија 600 извоз 2,400
3 D CAD (ЧЕКОР)

За производот

Бренд Име:
HUAERXINDIAN
сертификација:
CCC,RoHS
Гаранција:
1
Тип На Прекинувач:
За Да Се Префрлате Префрлате
Број На Модел На:
RS30
Карактеристики:
B10K
Материјал:
Легура
тековната:
250A
Тип На Објект:
Прекинувачи

Избор на клиент