2 парчиња високо-квалитетни магнети 1 мост пикап + 1 вратот пикап Humbucker Двојно Серпентина Електрична Гитара Магнети
Новак - 45 %

2 парчиња високо-квалитетни магнети 1 мост пикап + 1 вратот пикап Humbucker Двојно Серпентина Електрична Гитара Магнети

Достапно за нарачка
DEN 1846.08
DEN 1015.00
Достапност:


2 парчиња високо-квалитетни магнети 1 мост пикап + 1 вратот пикап Humbucker Двојно Серпентина Електрична Гитара Магнети
Карактеристики :
2 парчиња високо-квалитетни магнети : 1 мост пикап + 1 вратот пикап.
Двојно серпентина дизајн, погоден за ЛП електрични гитари.
Секој пикап е со висина прилагодување завртки и пролет.
Со месинг база и H-во облик на сместување, многу издржливи.
Доаѓа со монтажа завртки, лесно да се инсталира.
Спецификации :
Боја : Сребрена
Објектот Големина на : 9.2 * 4.6 * 2.4 cm / 3.6 * 1.8 * 0.9 во
Објектот Тежина : 325g / 11.5 оз(2 парчиња)
Пакет Листата :
2 * Магнети

За производот

Бренд Име:
Татковина
Број На Модел На:
M713
Тип:
Магнети
Име на производ:
Магнети
боја:
Сребро.
Количина:
2 парчиња
Број На Производ:
M713

Избор на клиент