Полн Плоштад 5D Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Флорални Вазна Кристал Везана Дијамант Везови Виолетови Цвеќиња Декоративни
Новак - 29 %

Полн Плоштад 5D Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Флорални Вазна Кристал Везана Дијамант Везови Виолетови Цвеќиња Декоративни

Достапно за нарачка
DEN 302.40
DEN 215.00
Достапност:


Забелешка Нашите дијамант сликарство се полу-готови, не вклучуваат рамка. Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи. Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, може да се земе слики на вашиот слики и испратете ја на нас, ние ќе го споделам ti со други купувачи во целиот свет. Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ЅВЕЗДИ. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1,2,3,4 ѕвездите, бидејќи тие се еднакви на негативен фидбек. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

За производот

Големина:
Square 20x25cm, Round 20x25cm, Square 30x40cm, Round 30x40cm, Square 40x55cm, Round 40x55cm, Square 45x60cm, Round 45x60cm, Square 50x65cm, Round 50x65cm, Square 60x80cm, Round 60x80cm, Square 70x95cm, Round 70x95cm, Square 80x100cm, Round 80x100cm, Square 15x20cm, Round 15x20cm
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Материјал:
Смола
Форма:
Еден
Дијамант форма:
Плоштад
Стил:
Модерна
Бренд Име:
kexinzu
Шаблон Тип:
Флорални
Рамка:
No
Број на Бои:
Според сликата
По-продажбата на услугата:
Одлични
фабриката штекер:
брза испорака
квалитетот на производот:
Одлични
боја:
според слика
Материјал:
Смола
Дијамант форма:
Плоштадот/Круг
Стил:
Европски и Американски Стил
Дијамант Тип:
3D,5D
Pasting Област:
Целосна
Испорака Брзина:
Висока-Брзина

Избор на клиент