Супер Контрола Вшмукување Бања Ѕид Се Справи Со Бања Туш Када Поддршка

Супер Контрола Вшмукување Бања Ѕид Се Справи Со Бања Туш Када Поддршка

Достапно за нарачка
DEN 313.44
Достапност:

Еј, несреќи се случуваат особено во лизгава области како бања.
Даде некои дополнителни стабилност, каде што треба да се избегне непријатни spills и собори заедно со додавање на овој Супер Контрола Бања Рачка на вашата када или туш кабина.
Безбедна вшмукување држи во место, така што не треба да се гужва во текот на инсталацијата.
Изданија со флип на лост, па било опасност зона може да се направи побезбедни во snap!
Одговара на било туш или када и месеци на повеќето не-porous површината.
Обезбедува или во хоризонтална или вертикална положба.
Големина : 28*9*7cm
Материјал : Пластика
боја : Црно-Бело
Одговара на било туш или када
Месеци на повеќето не-porous површина
Нема дупки, навртки, или потребни алатки
Contoured рачка
Вшмукување чаши се обезбеди лесно со притисни држела
Лесно ослободување
Пакет Содржина
1x Рачка
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

За производот

DIY Материјали:
Дрво
Материјал:
кристално стакло
Тип:
Мебел Справи & Knob
Бренд Име:
WOLFHEAD

Избор на клиент