Бесплатен Превозот 1 Сет 300pcs Стакло Pate Камења за да се Види Случај Круна Dial Дијамант Нараквица Круг Плоштад
Новак - 5 %

Бесплатен Превозот 1 Сет 300pcs Стакло Pate Камења за да се Види Случај Круна Dial Дијамант Нараквица Круг Плоштад

Достапно за нарачка
DEN 1291.20
DEN 1227.00
Достапност:


Јасно стаклена паста камења
Дијамант стил круг и квадрат.
Може да се користи за да се види бира, види случаи, нараквица ремени и др.
Сет вклучува :
150 парчиња.
8 Големини Ø1mm да Ø3mm круг.
2 Големини 2 & 3мм квадратни.
Детални Големина Информации :
1.0/1.1 30pcs 1.2/1.3 30pcs 1.3/1.35 30pcs 1.5/1.6 30pcs 1.7/1.8 30pcs
2.0/2.1 30pcs 2.5/2.6 30pcs 3.0/3.2 30pcs 2.0*2.0 30pcs 3.0*3.0 30pcs
Превозот :
Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 3~7 работни дена по извршената уплата.
На следење на број ќе бидат испратени, и можете да го провериш во www.17track.net.
Ако имате било какви прашања orproblem со превозот, можете да се чувствуваат слободни да контакт. Ние ќе бидеме среќни да ви служи во секое време.
Повратни информации :
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтингот) со "СОВРШЕН 5 ЅВЕЗДИ".Вашиот признавање ќе ни помогне да ги подобриме нашите услуги.
Ве молиме ни e-mail пред да замине било 1 или 2 рејтингот, негативни повратни информации, и ние ќе направиме нашите напори за решавање на прашањето. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Контакт со нас на :
Било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Ние ќе одговори на вашата е-мејл или порака во 48hrs.(Понеделник-Сабота)
Пораки не ќе бидат одговорени во недела или за празници.


За производот

Тип На Објект:
Поправка Алатки & Колекции
Објектот Тежина:
0.01kg
Објектот Должина:
10inch
Објектот Дијаметар:
10inch
Функција:
види дијамант
Материјал:
Камен
Тип:
Часовници за Делови
Објектот Висина:
10inch
Број На Модел На:
WH-11
Објектот Ширина:
10inch
Бренд Име:
CHAINDA

Избор на клиент