6 Шуплини Круг Топка во Облик на 3D Силикони Торта Калап за Печење Чоколадо Cupcake Калапи
Новак - 14 %

6 Шуплини Круг Топка во Облик на 3D Силикони Торта Калап за Печење Чоколадо Cupcake Калапи

Достапно за нарачка
DEN 258.72
DEN 223.00
Достапност:


Опис :
Материјал : Силикон
Боја : Боја случаен избор
ГОЛЕМИНА
30*17.5*5cm/11.5*6.8*1.9 инч
Пакетот Вклучува :
1* 6 Шуплини Круг Топка Во Облик На Силиконски Калап
6 Шуплини Круг Топка во Облик на 3 D Силикони Торта Калап за Печење Чоколадо Cupcake Калапи
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

За производот

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
WIILII
сертификација:
ФДУ,CE / ЕУ
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
торта мувла
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Тип:
Торта Алатки
Објектот:
Торта Калапи
Обликот:
6 Шуплини Круг Топка Во Облик На
Функција:
Направи Торта,Леб,Косата,Желе,Подготвува Храна,Чоколадо
Материјал:
храна одделение силиконски
Додатоци Се Вклучени:
1* 6 Шуплини Круг Топка Во Облик На Печење Мувла
Карактеристики:
Машина За Миење Садови Безбедно, Лесно Чистење, Microwaveable, Не-Стап

Избор на клиент