плус големина 8XL 6XL 5XL 4XL есен Т-маица мажите бренд облека едноставна удобно Т кошула машки врвен квалитет се водат Tshirt голема големина
Новак - 20 %

плус големина 8XL 6XL 5XL 4XL есен Т-маица мажите бренд облека едноставна удобно Т кошула машки врвен квалитет се водат Tshirt

Достапно за нарачка
DEN 1848.00
DEN 1478.00
Достапност:


За производот

Големина:
XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL
Бренд Име:
XFWHX
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Материјал:
Памук,Полиестер,Spandex
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Конвенционалните
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Плетени
Продажба со Pack:
No
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи

Избор на клиент