Дијамант Везови 5D DIY Дијамант Сликарство Крстот Бод Лимон Парчиња Целосна Пејст Кристал Мозаик Занаети Diamante
Новак - 35 %

Дијамант Везови 5D DIY Дијамант Сликарство Крстот Бод Лимон Парчиња Целосна Пејст Кристал Мозаик Занаети Diamante

Достапно за нарачка
DEN 427.20
DEN 278.00
Достапност:

Ние обично го пополните долниот декларираната цена да ви помогне да се избегне тарифа.
Некои Други Услуга
1. 2 : Проверка на смола дијаманти и боја на соодветните боја код 3 : Изберете лик (симбол),најдете соодветните дијаманти 4 : Користење на пенкало за да ги собереш дијамант,го стави на соодветната позиција 5 : Откако ќе заврши, малку притиснете надолу дијаманти со рака да ги задржи цврсто прикачен. Временска Зона Работното Време Пекинг Време 08 : 30 до 17 : 30 Москва Време 03 : 30 до 12 : 30 НАС Pacific Time 17 : 30 до 02 : 30 холандски Време 02 : 30 до 11 : 30
За Превозот Земја, Вообичаено, пристигнуваат време руската Федерација 15 ~ 23 дена Холандија 12 ~ 15 дена сад 14 ~ 19 дена Шпанија 13 ~ 17 дена Франција 13 ~ 17 дена Велика Британија на 10 ~ 13 дена Украина 16 ~ 21 дена Другите 15 ~ 30 дена
1. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние работиме во Кина.
Времето Табела на нашата Работа на време.Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1,2,3,4 ѕвездите, бидејќи тие се еднакви на негативен фидбек.
ФОТО ОБИЧАЈ
База на HD платно
Предметите вклучуваат : вежба,платно,фах,точка дијамант вежба пенкало,лепак,А4,кутија/хартија пакет Совети : ве молиме проверете внимателно откако ќе ја прими стоката,ако имате проблем,ве молиме договорот нас
1 : Отворете го вашиот парцела,проверете колекции дали сите делови се целосно или не. Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, може да се земе слики на вашиот слики и испратете ја на нас, ние ќе го споделам ti со други купувачи во целиот свет.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ЅВЕЗДИ. Ако било какви проблеми доаѓа до вас, ве молам, не грижете се.Бренд име : KAMY YI Porduct име : Нова генерација DIY дијамант сликарство Дијамант тип : 100% Полн Плоштад/Круг дијамант сликарство Пакување : Боја Кутија / Торба (кога дијамант сликарство големина помалку од 40 х 30 см пакување со кеси) Големина : ако сакате други големини,ве молиме контактирајте со нас,ние може да го прилагодите Внимание : Нашата дијамант сликарство е без рамка,и тоа не е готов слика,што треба да заврши себе . И ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, освен викендите. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ве молиме да обрнете внимание на времето разликата меѓу нас. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Дијамант Додаток Услуга
Ние ќе испрати било дијаманти кои вие може да изгубите. Ние се стави 30% екстра дијаманти во секој торби на дијаманти. Ако имате некои посебни барања, можете да оставите порака во ред или да ни кажете директно НЕ :
Нашите дијамант сликарство се полу-готови, не вклучуваат рамка. Можете да контактирате со нас на прво место. И ние обезбеди Дијамант Додаток Услуга.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
Е rhinestones круг или квадрат? Целосна Плоштадот/Круг Вежба DIY Дијамант Сликарство Сите може да се прилагоди
Е дијамант сликарство целосна или делумна? Е Полн Плоштад/Круг Вежба DIY Дијамант Сликарство
Е rhinestones доволно? На rhinestones е доволно.Ние брод од страна на Ali Express Стандард Превозот, Ali Express Премиум Превозот, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, SPSR, Пони Експрес и курирската служба DHL. Ние и ветуваме ние ќе се обиде што е можно за да ви помогнат. Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи.
Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.

За производот

Големина:
Square Drill 30x20cm, Square Drill 45x30cm, Square Drill 60x40cm, Square Drill 75x50cm, Square Drill 90x60cm, Square Drill 105x70
Шаблон Тип:
Цврста
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Бренд Име:
KAMY YI
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Стил:
Европски и Американски Стил
Материјал:
Смола
Број на Бои:
30-45
Форма:
Еден
Дијамант форма:
Плоштад
Рамка:
No

Избор на клиент