BOBOKATEER памук маица жените блузи плус големина везови блуза femme ete 2018 кратко sleeve лето блузи blusas camisa feminina
Новак - 24 %

BOBOKATEER памук маица жените блузи плус големина везови блуза femme ete 2018 кратко sleeve лето блузи blusas camisa feminina

Достапно за нарачка
DEN 671.04
DEN 510.00
Достапност:


Answer : ___________________________ NOTE :
1, Ова е Кинески големината,постојат и големината на разликите помеѓу различни земји,не се однесуваат на S/M/L/XL/XXL/3 XL едноставно,ве молиме да се спореди со свој мерки за да го одберете вистинскиот големини,или можете да им обезбеди на вашите мерки за нас да даде предлог ако ви треба помош.поради различни мерни методи,големината на податоци може да постои 1-2 см грешка.
2, се Должи на разликите помеѓу различни монитори,слики може да не ги одразуваат фактичката боја на предмети.
Големина(Кина)
1 инч=2,54 cm Рамо Биста Должина на Ракав Половината
Колковите cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен M 35 13.78 88 34.65 58 22.83 14 5.51 L 36 14.17 92 36.22 59.5 23.43 14 5.51 XL 37 14.57 96 37.80 61 24.02 14.2 5.59 XXL 38 14.96 100 39.37 62.5 24.61 14.5 5.71 XXXL 39 15.35 104 40.94 64 25.20 14.8 5.83 Совети 1,различни мерни методи,големината на податоци може да постои 1-3 см грешка.
2,резолуцијата на компјутерски монитори,боја може да се појави на различни феномени.

За производот

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Број На Модел На:
жените блузи
Јака:
V Деколте
Декорација:
Вез
Бренд Име:
BOBOKATEER
Материјал:
Памук,Spandex
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Шаблон Тип:
Крпеница
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Моден

Избор на клиент