Вистински 15.6 За Toshiba Satellite C55T-A5222 C55T-A5103 C55T-A5123 C55T-A5102 C55T-A5314 Екран на Допир Панел Стакло Digitizer

Вистински 15.6 За Toshiba Satellite C55T-A5222 C55T-A5103 C55T-A5123 C55T-A5102 C55T-A5314 Екран на Допир Панел Стакло Digitizer

Достапно за нарачка
DEN 3369.60
Достапност:

Хонгконг Пост Воздух Mail : Тоа обично трае 12-30 работни денови , Бразил ќе
можеби трае повеќе денови за да се добие парцела. НЕ постојат. Царинење случува повремено треба да се плати од страна на купувачите. Ви благодариме. Ако не сте професионалец, па ве молиме не во нивната инсталација. Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашите врати и да напишете "подарок" за испорака на состојба. Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на вас, ви благодариме !
Враќање/Поврат :
1. Ве молиме потврдете ја вашата АДРЕСА внимателно откако ќе се направи ред, и не заборавајте да го напишете вашето име и презиме на Ali Express која е важна за успехот на добивањето на пратката. (Кина работно време) . Ако сте задоволни со производи по тестирање, тогаш може да се инсталира на вашиот компјутер. Клиентите треба да се плати за враќање превозот надомест. DHL е брзо и безбедно, тоа е од Европа, Америка, Австралија, Азија и исто така лесно да се помине за да се клиенти на најдобар избор и прифатлива цена. Ние може да потрае подолго време за подготовка на големи количество наредби и ние ќе ве известиме на одредено време потребно.
Превозот Време :
1.Вистински 15. EMS express mail е многу силна царинење во Русија и Бразил. Ако не сте задоволни , ве молиме контактирајте со нас навремено, ова е нашата канцеларија час : од понеделник до сабота 9 : 30 часот до 6 : 30 часот . Заменете нови и добро ако имаш лажни производи. Ние може да потрае подолго време за подготовка на големи количество наредби и ние ќе ви овозможи да знаат За голема количина цел, ве молиме контактирајте со нас за да ја проверите акции пред да се направи исплата. Купувачи се само одговорни за враќање такси превозот за гаранција (Во повеќето купувачи ќе имаат само за да се вратите на проблемот компоненти од целиот пакет.Ве молиме да користите редовни поштенски и ни даде на следење на број. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. Ние одбие било наплата за цел да предизвика и оштетување на производ поради вашата неправилна инсталација. Ние ги тестираме еден по еден пред превозот, 100% работи добро пред превозот. Ве молиме остатокот увери купување. Ве молиме контактирајте со нас ако не го примите производи во 45 дена.
Гаранција/По Продажба На Услуги
1. Вашиот парцела ќе биде предаден во рок од 1-2 работни денови по испративме на вашата исплата, ако наредби се направени за време на викендите или на одмор,тоа ќе биде предаден, од понеделник или следниот работен ден.6" За Toshiba Satellite C55 T-A5222 C55 T-A5103 C55 T-A5123 C55 T-A5102 C55 T-A5314 Екран на Допир Панел Стакло Digitizer
Компатибилен Бренд За Toshiba Компатибилен Производ Линија Сателит Земјата на Производство Кина големина на Екранот 15. Ние ќе ви понуди 90 дена гаранција. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да го реши проблемот. Ние ќе ја испрати на производи за да можете веднаш по извршената уплата. Ако сте купиле погрешна предмети или не сакате предметот кој сте го купиле, можете да се вратите назад кон нас во рок од 3-5 дена , но треба да им понуди на превозот надомест. Важни Совети :
Ве молиме тестирање пред одредување и немојте да се отстрани ознаката пред да се потврди производ не било проблем. И ве молиме да дадете 3 работни денови за проверка на undelivered пакет и ако тоа е нашиот проблем, ние ќе рефундирање на пари за вас. Купувачот откако го отстраните жигот, ние не нудиме никаква гаранција.

За производот

Примена:
Лаптоп
Број На Модел На:
C55T-A5222 C55T-A5103 C55T-A5123 C55T-A5102 C55T-A5314
Бренд Име:
LCDOLED
Компатибилен Бренд:
Toshiba
Компонента Тип:
Екран На Допир
Екран siz:
15.6
Компатибилен Модел:
C55T-A5222 C55T-A5103 C55T-A5123 C55T-A5102 C55T-A5314
Гаранција:
3 месеци
Екран Заврши :
Сјајни
QC:
100%Тест пред пратката
Место на Потекло:
Шенжен/Хонгконг Кина

Избор на клиент