OLOEY Направи Стариот Гроздобер Ѕвезда Прстени За Жените Солидна 925 Sterling Silver Циркон Отворање Прст Прстен Bague парична Казна Накит YMR113
Новак - 40 %

OLOEY Направи Стариот Гроздобер Ѕвезда Прстени За Жените Солидна 925 Sterling Silver Циркон Отворање Прст Прстен Bague парична

Достапно за нарачка
DEN 596.64
DEN 358.00
Достапност:


OLOEY Направи Стариот Гроздобер Ѕвезда Прстени За Жените Солидна 925 Sterling Silver Циркон Отворање Прст Прстен Bague парична Казна Накит
*Предмет : Вистински 925 Фунта Сребрен Прстен
*Прстен Големина : Променливи Во Големина
*Тежина : 2.7 грам(приближно)

За производот

Прстен Големина:
Променливи во големина
Гем Боја:
Бела-YMR113a, Црно-YMR113b
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Метал Печат:
925,Фунта
Број На Модел На:
YMR113
Бренд Име:
OLOEY
Стил:
Гроздобер
CertificateType:
Трета Страна Оценување
Обликотшема:
Ѕвезда
Повод:
Партија
Страна Камен:
Никој
is_customized:
Yes
Главниот Камен:
Цирконот
Објектот:
Вистински 925 Sterling Silver Прстени
Прстени Големина:
Отворање,Променливи Во Големина,Прилагодлив
Повод:
Годишнината/Ангажирање/Подарок/Партија/Свадбата
Накит За Подарок:
Мајка/Жена/Девојка/Жени/Дами
Предност:
Пад на превозот
anelli:
bague argent 925 femme
bagues pour femme:
Anillos де plata 925 де ley
Материјал:
Тајландски Сребро.

Избор на клиент