Рачно изработени Модерна Апстракт Нож Градење на Нафта Сликарство Современата Уметност за Дневна Соба Оркестарот Сино Зелен Пејзаж Сликарство
Новак - 47 %

Рачно изработени Модерна Апстракт Нож Градење на Нафта Сликарство Современата Уметност за Дневна Соба Оркестарот Сино Зелен Пејзаж

Достапно за нарачка
DEN 5529.60
DEN 2931.00
Достапност:


Добредојдовте на нашата продавница!
Ние сме големо снабдувач на маслото во Кина! Постојат стотици голема слика уметници тука. Тие ја сакаат уметноста, во животот и имаат посебни креативност. Ние боја за вашите слики и различни видови на стил слики како што се апстрактната уметност, пејзаж, итн. Се разбира, ние нудиме производ според вашите барања. Големи , искусни уметници, но најевтиниот цена која ќе го направи многу малку профит од секој сликарство !
Ou Shi Mei Рака-насликани Маслото Детали Ставка Име на Нафта Сликарство Metarial Висок Квалитет Платно (Лен) И Масло Стил 100% Рака Насликани Големина Прилагоден е на располагање , Контактирајте со Нас Превозот Бесплатен Превозот(во некои земји) Рамка НЕ, САМО ПЛАТНО СЛИКАРСТВО ,Контактирајте со Нас Пакување Навива за да испратите ОЕМ Достапни
PS : се Должи на рачно изработени природата на ова дело, секое парче може да се суптилни разлики. Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте ме директно.
1,Вашиот Маслото е 100% рака насликани на платно?
A : Да,Нашиот сликарство се целосно рачно изработени од страна на нашите професионални уметници.
2,Како што пакет вашиот Маслото?
А : Во принцип ,ние ќе ги стави пластична фолија на сликите и да го покрие со текот на целата сликите со меур пак, конечно ,навива за да ја испратите.(Ние брод само платно,нема врамени, ако треба врамени, ве молиме контактирајте со мене)
3,Ние сме голема веледрогерија, можете да ги споделите со нас вашиот капацитет за производство?
A : Сега имаме 35 професионални уметници работел во нашата фабрика, ние може да произведе околу 10.000 компјутери модерни слики месечно.
4,колку денови за испорака ?
А, тоа е ваше quanity . во принцип , нашиот сликар треба 3-7 дена за да се заврши сликата на испорака.
5, За нашите посебни услуги, откако ќе цел,кога сликарство завршена,ние ќе се покаже вистинската слика за да провери додека не сте задоволни со тоа пред превозот, ако имате потреба од тоа.
Повратни информации и Контакт со нас
1. Ве молиме да ни даде 5-стар и полн резултат во Aliexpress Повратни информации страница ако ви се допаѓа.
ако не ви се допаѓа или имате било какви прашања,ве молиме контактирајте не директно,Нашиот тим секогаш се тука за да прават нашите најдобри за услуга за вас. 2 .Ако не сте задоволни со оваа трансакција за било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ве молиме да ни даде шанса да се потрудиме да го реши проблемот.
3 .Сите наши производи се проверува и пакувани во добра состојба пред пратката. Ако купени ставката што сте ја примиле е дефектен, ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО, ние ќе го решат тоа.
Многу ви благодариме за вашата цел и се надеваме дека може да биде вашиот најдобар изберете!!!

За производот

Големина (Инчен):
50x100CM, 60x120CM, 70x140CM, 80x160CM
Тип:
Масла
Број На Модел На:
Нож За Градење На Нафта Сликарство
Рамка:
No
Материјал:
Лен
Форма:
Еден
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Модерна
Медиум:
Масло
оригиналниот:
Yes
Техника:
Рачно Насликани
Предмети:
Пејзаж
Бренд Име:
Huang Уметност
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Поддршка База:
Платно
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Технички:
Paintbrush/Нож рака-насликани Слики Или Фотографија На Сликарството
Бојата И Обликот:
Рачно Изработени Маслото На Платно (Лен)
Promoiton:
Бесплатен Превозот За Продаваат Евтини, На Големо И Убава Масла
is_customized:
Yes (just offer picture you want)
Материјал:
Заштита на животната средина боја, висок квалитет на платно Лен
Земја на потекло:
Dafen Шенжен Кина
Рамка:
НЕ ,само платно сликарство . но, исто така, може да се понуди ако треба .

Избор на клиент