ANNGILL Круг Дрвото На Животот Нараквица Со Циркони CZ Камења Прилагодливи Нишка Јаже Шарм Нараквици За Жените Среќа Накит
Новак - 42 %

ANNGILL Круг Дрвото На Животот Нараквица Со Циркони CZ Камења Прилагодливи Нишка Јаже Шарм Нараквици За Жените Среќа Накит

Достапно за нарачка
DEN 772.32
DEN 448.00
Достапност:


Прашања од клиенти
1. како да се задржи следење со мојот парцела?
можете да го проверите вашиот превозот информации од следниот линк со вашиот следење на no. : www.17track.net / en (копирате на пребарувачот).
2. трговија на големо и пад на превозот се и во.
за промет на големо, ќе им понуди издание или бесплатна испорака врз основа на количината што сакате да ги нарачате. транспорт време е за 3 до 7 работни дена (ако сакате да ни даде на трета страна, ние можеме да брод на товар на вашиот клиент директно. ве молиме да се фокусира и доверба нас, ние нема да ја напушти која и информации за нас.
за пад на превозот, ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и го освои 't оставите информации за нас if you' d like to.
3. дали постојат какви било царински давачки?
тоа е прогласи најниска цена за да се избегне царинските давачки. поради различни национални политики во различни земји, на царинските давачки ќе биде за купувачите " сметка. затоа, ве молиме да ни оставите порака, кога ќе купите цел да ни каже колку ќе може да се плаќа за царински давачки.
4. дали бојата падне или да се претвори црно?
направени од високо - квалитетни материјали на karat злато, бакар, трајни и анти исчезнат, заштита на животната средина, удобни и лесни за носење, алергија слободни загарантирана.
5. дали постои било каков проблем во врска со големина?
ве молиме строго според мерење на методот на купување.
6. производите може да се прилагоди. ве молиме контактирајте не за било какви дополнителни информации.

За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Затворач Тип:
Hummer-ноктот-clasps
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
ANNGILL
Број На Модел На:
1828310
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Класичен
Функција:
моден накит
Повод:
Запознавање Партија Секојдневно носење Матурска Годишнината
Подарок за:
Мајка / Девојка / Сопруга / Ќерка / Женски Пријател
Големина:
16.5+4CM
Тип Форма Шема:
Кожа Шарм Нараквици за Жени
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Накит Тип:
Сосема Нов Дизајн Шарм Жените Хривнија
Главниот Камен:
ААА+ micro круг намали јасно Кубни Zirconi
Функција:
Моден Накит Партија Додатоци

Избор на клиент