(5piece) Нов WG82578DC QFN-48 Чипсет

(5piece) Нов WG82578DC QFN-48 Чипсет

Достапно за нарачка
DEN 479.04
Достапност:


За производот

Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
SUHMS
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
WG82578DC
Состојба:
Нови
Тип:
Вози IC
Напон:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Пакет:
QFN-48

Избор на клиент