ју донг џин Креативни Irises Пеперутки Вода на Животните Класичната маслото Цртање уметност Спреј Формулиран Платно железо 39094463
Новак - 46 %

ју донг џин Креативни Irises Пеперутки Вода на Животните Класичната маслото Цртање уметност Спреј Формулиран Платно железо 39094463

Достапно за нарачка
DEN 781.44
DEN 422.00
Достапност:

КУПУВАЧОТ ГЛАСИ : Пакување со ролери,сликата не е рачно изработени,тоа е отпечатен од страна на машини.Не врамено.

За производот

Големина (Инчен):
13x8, 20x12, 27x16, 34x20, 40x24
Бренд Име:
ју донг џин
Рамка:
No
Техника:
Спреј Сликарство
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Животните
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Платно Printings
Стил:
Класични
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
39094463

Избор на клиент