BTS Расположение Маскирани Sweatshirt Патент Есен Долг Ракав Црна Дуксери Мажите Патент Хип Хоп Мода Каузална Облека Плус Големина XXS
Новак - 30 %

BTS Расположение Маскирани Sweatshirt Патент Есен Долг Ракав Црна Дуксери Мажите Патент Хип Хоп Мода Каузална Облека Плус Големина

Достапно за нарачка
DEN 1164.96
DEN 816.00
Достапност:


Иако секој производ од нас е совршено дизајнирани како слика,Ако сакате да знаете големината на друг модел, pls контактирајте со нас. Плаќање : со Кредитна картичка на линија е достапна.Ние го прифатат плаќање преку Paypal,T/T и Western Union. По вашата исплата расчисти ние ќе ја испорача во рок од 3 работни дена. Ако постои било увозни давачки или даноци, тоа е купувачот одговорност Гаранција 1. Иако имаме голема доверба во квалитетот и цените на секој производи ги продаваат, што не може да се гарантира сите купувачи ќе биде 100% задоволни со нив поради различни причини.Но, без оглед што и да се случи, ние и ветуваме ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем, и тоа за време на трансакции. 2.Ако имате дефект на објектот кој што сакате да се вратите или размена, pls контактирајте со нас во рок од 3 работни дена од датумот на добивање на пратката. 1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви ги даде $3 ПОПУСТ за вашата следна цел. 2. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.

За производот

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Бренд Име:
bts
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Затворање Тип:
Патент
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Материјал:
Памук,Полиестер
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
Yes
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Редовни
Број На Модел На:
Расположение
Стил:
Повик
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Суичери
боја:
Црна,Бела,Сива,Сина,Црвена
Име на производ:
Патент Дуксери Мажи
Објектот:
дуксери мажите хип хоп
Тип:
дуксери мажите патент
Стил:
Редовни
Производот:
Дуксери Мажите Хип Хоп Gunny
Пол:
Мажи/Жени
Сезоната:
Пролет,Автоматски,Зима
Sleeve Стил:
Долг Ракав
Тип На Објект:
Патент Дуксери

Избор на клиент