2017 трговија на Големо гроздобер жена Ѓердани Мода Накит Дрвени Ознака dragonfly pendant ѓердан за жените collares mujer
Новак - 46 %

2017 трговија на Големо гроздобер жена Ѓердани Мода Накит Дрвени Ознака dragonfly pendant ѓердан за жените collares mujer

Достапно за нарачка
DEN 186.72
DEN 101.00
Достапност:


За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
проверете подолу
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
Coostuff
Број На Модел На:
Никој
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Памук
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Стил:
Чешка
Компатибилност:
no
Функција:
no
Бесплатен превозот :
Yes
Трговија на големо:
Yes
Рачно изработени:
Yes
божиќ подароци:
Yes

Избор на клиент