PATAYA Вистински Бела Златен Накит Сетови Вода Капка Жолта Природни Циркон Накит Сетови Свадба Додатоци Капка Обетки Прстен Сет
Новак - 35 %

PATAYA Вистински Бела Златен Накит Сетови Вода Капка Жолта Природни Циркон Накит Сетови Свадба Додатоци Капка Обетки Прстен Сет

Достапно за нарачка
DEN 1027.20
DEN 668.00
Достапност:


PATAYA Вистински Platinum Позлатен Накит Сетови Вода Капка Жолта Природни Циркон Накит Сетови Свадба Додатоци Капка Обетки Прстен Поставите Детали за Производот Бренд : PATAYA Материјал : Бакар + Кубни Циркон + Точно Platinum Галвански се Задржи Боја Време : 2 Години Големина : ве Молиме Видете На Слика Носи Повод : Свадба/Ангажирање/Годишнината /Предложи/Партија/Подарок Подарок за : Девојка / Жена / Мајка Пакување : Секој во OPP Вреќа Накит Одржување : Избегнувајте Хемикалии/Избегне Бања/Избегне Пот/Избегне Chrash/Избегне Влажност/ја избришат со Мека Крпа/Добро се Спаси/Замена Носи Овој накит спогодба со еу за животната средина барање за Испорака : Ние ќе го испратите вашиот производ во рок од 48 часа во зависност од вашата цел.превозот метод според вашиот избор на курирска компанија.Во принцип.ние нема да се промени курирска компанија.Ако не е несреќен случај.ние ќе го промени курирска компанија.ве молиме да се разбере. Повратни информации : 1.Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги.ве молиме да ја искористам за момент да ни остави posstive повратни информации со 5 ѕвезди.ние со задоволство ќе го стори истото за вас. 2.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение befor ќе го напушти неутрален или негативен фидбек.ние ќе ви обезбеди најдобра услуга. Враќање: 1.За било која причина.не сте задоволни со предмети.ние sccept се враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и ќе се преземат за враќање превозот цена.ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 2 до 5 дена откако ќе го добие returnde објект. 2.Ако објектот е неисправен.ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка.ако заменетата не е достапна.потоа на враќање ќе бидат issude со оригиналниот метод на плаќање.

За производот

Прстен Големина:
9, 8, 7
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
еден прстен две обетки
Стил:
Симпатична/Романтичен
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
Точно Platinum Позлатен
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
PATAYA
Материјал:
Кубен Циркони
Накит Сетови Тип:
Earring/Прстен

Избор на клиент