SANYO 9cm 109P0912H401 9225 12v 0.21 на вентилаторот за Ладење
Новак - 15 %

SANYO 9cm 109P0912H401 9225 12v 0.21 на вентилаторот за Ладење

Достапно за нарачка
DEN 384.00
DEN 326.00
Достапност:


9cm 109 P0912 H401 9225 12v 0.21 на вентилаторот за Ладење

За производот

Сечилото Боја:
СЕ КОРИСТИ, НОВИ
Бренд Име:
SANYO
Линии:
3 Линии
Број На Модел На:
109p0912h401
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Примена:
Компјутер Случај
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
сите
Бучава:
20dBA
Фан Големина:
92x92x25mm
Пакет:
No
Волумен На Воздух:
30CFM
моќност:
1.56 W
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Моќ Интерфејс:
3PIN
Фан Живот:
50000 часа
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2500RPM
Објектот:
109p0912h401

Избор на клиент