HanHent Сакам Градина Серија маици Мажите Креативни Памук Лето Градинар Tee кошули Дома Т кошула Писмо Секојдневен Облека за Мажи
Новак - 45 %

HanHent Сакам Градина Серија маици Мажите Креативни Памук Лето Градинар Tee кошули Дома Т кошула Писмо Секојдневен Облека за

Достапно за нарачка
DEN 784.32
DEN 432.00
Достапност:


Блузи Tees, t-shirt
1.Почитувани,ние ќе ја испрати на предмети во рамките 3-10 дена (во работни денови), откако вашата уплата. 2.Во принцип,ние ќе испрати овој предмети од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.Додека пост за статистика ќе ја ажурира следење на информации во врска со 3 дена,можете да ги пратите на www 17track нето .Нормално, тоа трае 2-3 недели за да се САД и Европа,и 15-60 дена да Русија, и 30-90 дена да Бразил. 3.За Бразил ,царинење брзината ќе влијае време на испорака.Ве молиме проверете следење на информации.Ако треба,ве молиме контактирајте го вашиот царински и да им помогне на грешки .Мислам дека можете да се здобијат со вашата предмети побрзо. 4.Кога ќе се примени оваа itmes ќе нареди,во рок од 24 часа,ве молиме проверете го тоа внимателно.Ако не се добие во превозот време или други прашања,ве молиме контактирајте со нас без двоумење .
Позитивни повратни информации (5 ѕвезди) е многу важен за нас,ве молиме размислете два пати пред да замине повратни информации.Ако
имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас слободно од Пораката,Trade Manager,E-mail.Ние ќе ви одговори
како е можно поскоро и да се потрудиме да ги реши вашите проблеми и ќе ви даде satified решение.Ве молиме
ни веруваат. Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг .И се надевам дека можеме да се здобијат со вашата добра повратна информација.

За производот

Големина:
US SIZE S, US SIZE M, US SIZE L, US SIZE XL, US SIZE XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
HANHENT HH
Sleeve Стил:
Општи
Маскирани:
No
Материјал:
Памук
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Писмо
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Стил:
Повик
SKU:
TH5356
Големина :
s-xxl
Сезоната :
Лето
Облека долго :
Општи
Боја :
Бела,Црна
За публиката :
Млади и средовечни мажи
Карактеристики :
Градина Серија-Уживајте во вашиот живот
Дебелина :
Тенка
Печатење :
печатење на екран
Повод:
Streetwear,Дома,Birthday (Роденден), Плажа

Избор на клиент