Едноставна Тактички Појас Надворешна Опрема Носат Торба Јава Внатре Кавер-Торба Заменик Воена Фанови Појас За Прицврстување На Лента Машки Mens
Новак - 9 %

Едноставна Тактички Појас Надворешна Опрема Носат Торба Јава Внатре Кавер-Торба Заменик Воена Фанови Појас За Прицврстување На

Достапно за нарачка
DEN 184.32
DEN 168.00
Достапност:


100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Поле за обука од суштинско значење појас Појас Тока Облик : Плоштадот Прицврстување Метод : Тока Спецификации : Материја : Најлон + Пластика, Димензии : Должина : 105 CM Ширина : 6 CM Боја : како на сликата покаже Кол : 1 компјутер Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува( без мало пакет) : 1pc * паркинг (Надворешен Тактички Лов Областа Појас(други додатоци демо на сликата не е вклучена)

За производот

Бренд Име:
COCKCON
Пол:
Мажи
Одделот За Името:
Возрасни
Појаси Материјал:
Faux Кожа
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Тока Ширина:
6cm
Тока Должина:
8cm
Појас Ширина:
6cm
Број На Модел На:
2S34324
Тип На Објект:
Појаси

Избор на клиент