Бесплатен превозот! Swan жакард мода ткаенини јасни фустан јакна DIY памучна ткаенина трговија на големо со висок квалитет жакард ткаенина

Бесплатен превозот! Swan жакард мода ткаенини јасни фустан јакна DIY памучна ткаенина трговија на големо со висок квалитет жакард

Достапно за нарачка
DEN 4416.00
Достапност:

modname=ckeditor
Треба да додадете текст на содржина

За производот

Техника:
Ткаени
Шема:
Предиво Обоена
Материјал:
Полиестер / Памук
Тип:
brocade ткаенина
Функција:
Еко-Пријателски
Ширина:
150cm
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Стил:
Жакард
Велур Ткаенина Тип:
no
Nonwoven Техника:
no
Плетени Тип:
no
Тежина:
490g / m
Состав:
40% памук / 60% полиестер

Избор на клиент