Гроздобер Солидна 990 Sterling Silver Буда Ѓердан Pendant за Мажи Жени Бесплатен Превозот
Новак - 8 %

Гроздобер Солидна 990 Sterling Silver Буда Ѓердан Pendant за Мажи Жени Бесплатен Превозот

Достапно за нарачка
DEN 2539.20
DEN 2336.00
Достапност:


Точка Име
Гроздобер Солидна 990 Sterling Silver Буда Ѓердан Pendant за Мажи Жени
Клучни зборови
Буда Pendant,Ѓердан Pendant Буда,Буда Pendant за Мажите,итн.
Количина
1 парче
Материјал
990 Sterling Silver
Големина
57*14*7mm
Забелешки
5% попуст за 3 парчиња

За производот

Метална боја:
Сребро.
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Верски Тип:
Будизмот
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
No
Број На Модел На:
A14202
Бренд Име:
Aboops
Обликотшема:
Слика
Материјал:
Метал
Стил:
Религиски
Функција:
Декорација
боја:
Сребро.
Материјал:
990 Sterling Silver
Големина:
57*14*7 mm
N.W.:
Околу 22.7 G

Избор на клиент