Трговија на големо Мазна Москва Мазга Кригла Тапан - бакар позлатен Пиво Шолја Кафе не ' Рѓосувачки Челик-бакар Позлатен првенство
Новак - 36 %

Трговија на големо Мазна Москва Мазга Кригла Тапан - бакар позлатен Пиво Шолја Кафе не ' Рѓосувачки Челик-бакар Позлатен првенство

Достапно за нарачка
DEN 960.00
DEN 614.00
Достапност:


Бакар Првенство Москва Мазга првенство Москва Мазга
Материјал : бакар позлата
Капацитет : 530 ml Тежина : 157 g
Дијаметар : 8.8 cm hight : 10cm
Боја : Бакар боја
Завршна површина : Бакар позлата

За производот

Повод:
Роденден,Годишнина,Свадба & Ангажман,Свадба
Материјал:
Бакар
Број На Модел На:
JDH-845
Тип на чаша:
Коктел чаша
Drinkware Тип:
Чаши
Функција:
Еко-Пријателски
Обликот:
Handgrip
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
На Пример Шолји Кафе
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS

Избор на клиент