(5piece) Нов VT1708S QFP-48 Чипсет

(5piece) Нов VT1708S QFP-48 Чипсет

Достапно за нарачка
DEN 533.28
Достапност:


За производот

Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
SUHMS
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Тип:
Вози IC
Напон:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
VT1708S
Примена:
компјутер
Пакет:
QFP-48

Избор на клиент