3 Панел Апстракт Отпечатен Зелен Цвет Ѕидното Сликарство Платно Уметничка Слика Cuadros Decoracion Кујна Слики Формулиран
Новак - 35 %

3 Панел Апстракт Отпечатен Зелен Цвет Ѕидното Сликарство Платно Уметничка Слика Cuadros Decoracion Кујна Слики Формулиран

Достапно за нарачка
DEN 811.20
DEN 528.00
Достапност:


крајот
Шема и боја : Како на сликата покажува.
Meterial : Платно
Состојба : Нова
Квалитет : Со Врвен Квалитет. ААА+ (платно печатени сликарство, а не рачно изработени сликарство)
Големина 1 инч= 2.5 cm.
Намести : Формулиран, не се подготвени да се откажам, се тркалаат во заштитен tude. Тип : Оваа ставка е печатење на платно, а не рачно насликана. Продавачот Забелешка : Ако ви треба други големина, ве молиме оставете масажа за мене. Политика на враќање : Продавачот не е одговорен за било каква загуба или штета, што може да прими надоместок, во рок од 15 дена.
Намести : Формулиран, не се подготвени да се откажам, се тркалаат во заштитен tude.
Тип : Оваа ставка е печатење на платно, а не рачно насликана.
Продавачот Забелешка : Ако ви треба други големина, ве молиме оставете масажа за мене.
Политика на враќање : Продавачот не е одговорен за било каква загуба или штета, што може да прими надоместок, во рок од 15 дена.
превозот 1. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-4days откако добил потврден плаќање. 2. Сите предмети се испраќаат од Кина пост воздух, воздух или e Packet. 3. Предаден од страна на воздух пошта која вообичаено трае 10-27 работни дена по пристигнувањето. плаќање 1. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна. Ние само ќе го следат вашиот адресата наведена во плаќањето за испорака. 2. Поради безбедни причини, ние не им е дозволено на промената на адресата преку е-маил. Ние нема одговорност за Неточни превозот адреса . политика на враќање 1.Ние стоиме зад нашите производи. Предмети може да биде вратена за размена или целосно рефундирање во рок од 7 дена од денот ќе примите вашата стока. Ние не сме одговорни за било каква купување после тоа 7 дена. 2. Се врати превозот е одговорност на купувачот освен ако враќањето е резултат на нашата грешка (односно, вашиот добие погрешен точка). Ние ќе плаќаат за превозот замена назад до тебе ако размена е побарано.
Повратни информации : 1) ве Молиме љубезно ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. 2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе право било грешки и им даде на вашиот 100% добро одговори.Ви благодариме за вашето разбирање

За производот

Големина (Инчен):
20x20CMx3pcs, 30x30CMx3pcs, 40x40CMx3pcs, 50x50CMx3pcs, 60x60CMx3pcs
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Број На Модел На:
001
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Форма:
Три-слика Комбинација
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Медиум:
Масло
Техника:
Спреј Сликарство
Предмети:
Пејзаж
Бренд Име:
Gohipang

Избор на клиент