Луксузна Браник За Sony Xperia XZ / X Компактен Случај Висока Светлина Алуминиум Метал Браник За Sony XZ / X Компактен Покрие Рамка Случај
Новак - 13 %

Луксузна Браник За Sony Xperia XZ / X Компактен Случај Висока Светлина Алуминиум Метал Браник За Sony XZ / X Компактен Покрие

Достапно за нарачка
DEN 556.32
DEN 484.00
Достапност:


Луксузна Браник За Sony Xperia XZ / X Компактен Случај Висока Светлина Алуминиум Метал Браник За Sony XZ / X Компактен Покрие Рамка Случај
Име на производ : Метал браник случај за Sony Xperia XZ / X Компактен
Материјал : Алуминиум
Боја : Сребрена, црна, зелена, skyblue, Црвена, златна, Rose Gold(како слика)
Модел : за ony Xperia XZ / X Компактен
Пакет Се Вклучени :
# 1 x Метал Алуминиум Браник( Вклучувајќи 1pcs шрафцигер ans завртки)
*Моден дизајн, лесно да се стави на и лесно да ги тргнеме.
*Совршено одговара на обликот.
*Издржлив и перат.
*Го заштити вашиот од прашина, гребење и шок.
*Заштитете го вашиот вредни инвестиции од рбет и да се оштети
Над 2 компјутери е prefered ,и ќе се добие колку што е 3% off
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам!!! - Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно.

За производот

Материјал:
За Sony XZ, За Sony X Компактен
Бренд Име:
Wolkerfly
Карактеристики:
Висока Светлина Алуминиум Метал Браник Покрие Рамка Случај
дизајн:
Обична,Мат,Сјајна,Бизнис,Апстракт,Спорт,Метален
Функција:
Нечистотија-отпорни,Тешки Заштита,Анти-удар
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Sony-Ericsson
Големина:
Bumper For Sony Xperia XZ / X Compact
Тип:
браник
Број На Модел На:
SJK0973
Compatiable за :
Браник За Sony Xperia XZ / X Компактен
Функција:
Висока Светлина Алуминиум Метал Браник случај
Функција:
Shockproof Анти-Drop

Избор на клиент