FFFAS 100x50CM Супер Големи Читање Биро Мат Mousepad Тастатура Перница Светот Tapis Де Souris 1m XXL Големина Заклучување на Работ Mousemat Големи
Новак - 25 %

FFFAS 100x50CM Супер Големи Читање Биро Мат Mousepad Тастатура Перница Светот Tapis Де Souris 1m XXL Големина Заклучување на

Достапно за нарачка
DEN 1238.40
DEN 929.00
Достапност:

Големина : x 100cm 50cm mousepad може да се мијат и не бледнее,материјал е природна гума ,заклучување на работ

За производот

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
100CM x 50CM
Бренд Име:
FFFAS
Големина:
XL
Производи Статус:
Акции
Материјал:
Гума
Стил:
супер големи

Избор на клиент