Грлото Плоча за Рака Храна се користи за Newlong ДС-9

Грлото Плоча за Рака Храна се користи за Newlong ДС-9

Достапно за нарачка
DEN 570.72
Достапност:


Грлото Плоча за Рака Храна се користи за Newlong ДС-9

За производот

Тип:
Алатка Поставува
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Употреба:
машина за шиење

Избор на клиент