тест многу добар производ G73-GTA-N-А2 G73 GTA N А2 bga чип reball со топки IC чипови

тест многу добар производ G73-GTA-N-А2 G73 GTA N А2 bga чип reball со топки IC чипови

Достапно за нарачка
DEN 533.28
Достапност:


За производот

Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Користи
Бренд Име:
SUHMS
Број На Модел На:
G73-GTA-N-А2
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Тип:
Вози IC
Напон:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Пакет:
BGA

Избор на клиент