Сува Карбонски Влакна Предни Светла Опфаќа Eyelids веѓите за BMW G30 G31 G38 F90 М5 Извршен Седан 4 Вратата 2017 2018 Црна FRP

Сува Карбонски Влакна Предни Светла Опфаќа Eyelids веѓите за BMW G30 G31 G38 F90 М5 Извршен Седан 4 Вратата 2017 2018 Црна FRP

Достапно за нарачка
DEN 2395.68
Достапност:


10258 Контактирајте не за било какви прашања ,вклучувајќи ја и цената
Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.
Fitment :
за BMW G30 G31 G38 F90 М5 Извршен Седан Со 4 Врати 2017 2018
Направи Модел Година Трим Моторот На BMW 520i 2018 Извршен Седан Со 4 Врати 2.0 L 1998 CC 122 Cu. Во. l4 ГАС DOHC Turbocharged За BMW 520i 2018 Спорт Линија Седан Со 4 Врати 2.0 L 1998 CC 122 Cu. Во. l4 ГАС DOHC Turbocharged За BMW 530e 2018 i Performance Седан Со 4 Врати 2.0 L 1998 CC l4 ЕЛЕКТРИЧНИ/ГАС DOHC Turbocharged За BMW 530e x Drive 2018 i Performance Седан Со 4 Врати 2.0 L 1998 CC l4 ЕЛЕКТРИЧНИ/ГАС DOHC Turbocharged За BMW 530e x Drive i Performance 2018 База Седан Со 4 Врати -CC -Сертификати. Во. - За BMW 530i 2017 База Седан Со 4 Врати 2.0 L 1998 CC l4 ГАС DOHC Turbocharged За BMW 530i 2018 База Седан Со 4 Врати 2.0 L 1998 CC l4 ГАС DOHC Turbocharged За BMW 530i 2018 Спорт Линија Седан Со 4 Врати 2.0 L 1998 CC 122 Cu. Во. l4 ГАС DOHC Turbocharged За BMW 530i x Drive 2017 База Седан Со 4 Врати 2.0 L 1998 CC l4 ГАС DOHC Turbocharged За BMW 530i x Drive 2018 База Седан Со 4 Врати 2.0 L 1998 CC l4 ГАС DOHC Turbocharged За BMW 540i 2017 База Седан Со 4 Врати 3.0 L 2998 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged За BMW 540i 2018 База Седан Со 4 Врати 3.0 L 2998 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged За BMW 540i 2018 М Спортски Седан Со 4 Врати 3.0 L 2998 CC 183 Cu. Во. l6 ГАС DOHC Turbocharged За BMW 540i x Drive 2017 База Седан Со 4 Врати 3.0 L 2998 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged За BMW 540i x Drive 2018 База Седан Со 4 Врати 3.0 L 2998 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged За BMW 550i x Drive 2018 База Седан Со 4 Врати 4.4 L 4395 CC V8 ГАС DOHC Turbocharged
Карактеристики :
1. Функција : Висока јачина, супер мала тежина, анти-нула и анти-слоевита заштита.
2. Инсталација : Двоен лепак лента е вклучена во пакетот за лесна инсталација, совршен fitment, нема промена.
Спецификации :
1. Боја : Црна
2. Материјал : Сува карбонски влакна и Сува FRP
3. Обработка : Вакуум лиење
4. Модел : 3 X3 twill weaven
5. Н. Ж : 0.05 КГ
6. G. W : 0.85 KG
7. Производ Големина : 59.5*10*4 CM
8. Пакет Големина : 75*32*13 CM
9. Пакување : Multilayer заштитени извоз картон, shockproof & crashproof.

За производот

Бренд Име:
JSPEED CSPORT
Налепница Сместување:
автомобил светлина
Тип:
3D Карбонски Влакна Винил
дизајн:
Цртан филм
Модел:
На Тоа Етикетата
Име На Модел:
ВСС-20171219
Објектот Должина:
59.5cm
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
4cm
Објектот Дијаметар:
10inch
Материјал Тип:
Јаглерод Влакна
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Автомобил Светла
категорија:
3D
Тип На Објект:
Налепници

Избор на клиент