За iPhone 6 6s Луксузни Вистинска Кожа Магнетни Флип Паричникот Случај Маска
Новак - 28 %

За iPhone 6 6s Луксузни Вистинска Кожа Магнетни Флип Паричникот Случај Маска

Достапно за нарачка
DEN 666.24
DEN 480.00
Достапност:


Политика На Враќање
Сите наши објекти за продажба се заштитени под 30 дена политика на враќање под следниве услови.
За безбедносни и здравствени и безбедносни причини ние не ќе биде во можност да го прифати враќањето на производи кои се користат.
Ако објектот е расипан, купувачот има опција за целосна наплата или размена. Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако објектот е погрешна и ние ќе го поправи нашите грешка брзо.
Ние ќе рефундирање или размена на објект по добивањето на вашиот парцела.
Треба да се биде сигурен дека објектот што се купување ќе одговара на вашите потреби пред поставување на својата цел.
Контактирајте со НАС
Ако имате било какви прашања и било која причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас, па ние може да го реши проблемот за вас.

За производот

дизајн:
Бизнис,Обична,Мат
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6s,iPhone 6
Големина:
4.7 inch
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Потпирач
Тип:
Паричникот Случај
Мало Пакет:
No
Бренд Име:
icovercase
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Карактеристики:
Магнетни Затвори Капакот
Материјал:
Вистинска Кожа
Земја/Регион на Производство:
Кина
Модел 1:
за iPhone 6 случај
Модел 2:
за iphone 6S случај

Избор на клиент