12V 24V 110V 220V 1W ЅИД МОНТИРАНИ LED СВЕТЛАТА ЗА ЧИТАЊЕ

12V 24V 110V 220V 1W ЅИД МОНТИРАНИ LED СВЕТЛАТА ЗА ЧИТАЊЕ

Достапно за нарачка
DEN 312.00
Достапност:


Производи се движи широко :
Led ноќни читање на светлината,
Led светло за караван camper,
Led светло за морски шема,
Led светло за машина за работа,
Led светло за приказ на екранот
Најголемиот дел од производите за извоз на Европскиот пазар, Северна и Средна Американскиот пазар, исток и јужна Азија, БЛИСКИОТ ИСТОК ОБЛАСТ.
4)за време на Испорака : 1-10days, според количината на цел,
5) рок на Гаранција : 3 години бесплатна поправка или repalcement, без луѓето' штета.
Кадар на професионални дизајнери, инженери, работници стануваат се повеќе и повеќе зрели. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.висок квалитет led чипови , обезбеди ниска распаѓање, светла леснотија, висок CRI/РА
2. ДОМУВАЊЕ БОЈА : ЦРНА, СРЕБРЕНА МОНТАЖА ТИП : ЗАВРТКА МОНТИРАНИ БАЗА ДИМЕНЗИЈА : ГЛАВА : кол. Откако ќе ги примите враќа објект, кој е во оригиналниот ситуација, ние ќе рефундирање на дека вкупниот износ.
ПОВРАТНИ информации :
Вашиот позитивен фидбек ќе биде добредојдена и ценета!
Pls контактирајте со нас пред да се даде негативна повратна информација.
ПОДОБАР КВАЛИТЕТ, ПОДОБРА ЦЕНА, ПОДОБРА УСЛУГА, ПОДОБРО СРЕДИНА, се секогаш она што ни следи. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. led вок во safe ниска струја и низок напон, безбедно за човекови оперативен.AC85-265 V МОЌ : 1 W LUMENS : 100 LM CRI : >82 СВЕТЛОСЕН ЗРАК АГОЛ : 30 СТЕПЕН светла БОЈА : ТОПЛО БЕЛА 2900 да 3200 K НЕУТРАЛЕН БЕЛА 4000 да 4300 K БЕЛО ЛЕТНО 5700 да 6300 K ПРЕКИНУВАЧ : КОПЧЕТО за вклучување СВЕТИЛКА ГЛАВАТА.21mm GOOSENECK : кол.
Се повеќе и повеќе и повеќе e иновативни Производи се развиени. (Освен некои земји и APO/FPO)
ГАРАНЦИЈА :
1 месец замена,2 година поправка
СЕ ВРАЌА/РЕКОНСТРУКЦИЈА/РАЗМЕНА :
1.
Let ' s работат за него. 8мм, 10мм,11mm, должина 40cm,50cm,60cm,70 CM,80СМ,100 CM БАЗА : D65*H25 MM СВЕТЛИНА ПРЕКИНУВАЧ : switch е фиксиран на светилка за глава, светла БОЈА : бела 6000k, неутрални бела 4000k,топло бела 3000k МОНТАЖА ТИП : ДРУГИ СЛИЧНИ ВИДОВИ : моќ може да биде 1w,2w,3w,5w,7w,9w,10w,12w ФУНКЦИЈА :
1.
Повеќе попуст ако рефус количество ,добредојдовте контакт skype : powerledlight2005
ФАБРИКАТА ПОКАЖУВА :
Од 2005 година, МОЌТА е посветен на LED ОСВЕТЛУВАЊЕТО полиња повеќе од 10 години.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1) Плаќање тип : банката на T/T, L/C, western union, money gram, paypal, зачувам за кредитна картичка. И, исто така, се врати на точка мора да биде во оригиналниот пакет ситуација која нема да влијае на нас продаваат тоа повторно. Во меѓувреме , мора да се обезбеди следење на број
2.можат да работат на висока температура без штета, посебно одговараат за кабината, брод, брод, јахта,
5.чист алуминиум за домување снабдување со добра топлина мијалник,осветлување насока е прилагодлив
4.постојан струја возачот снабдување постојан струја и напон
3.производ на зелена заштита на животната средина, не ултравиолетова и инфрацрвена светлина, не произведува зрачење,не содржи штетни елементи како што се жива и олово,погоден за рециклирање
ИСПОРАКА :
1.
2) За примерок цел : е прифатливо, примерокот за тестирање е достапен пред најголемиот дел цел
3) Испорака тип : мали цел е дадено од страна на истите да се изречни или воздушен пат, најголемиот дел цел е дадено од страна на морето, превозот. може лесно да се инсталира или отстрани, нераскинливо
6.
ѕидот монтирани светилки за спалната соба читање, ѕид монтирани ноќни ламби,ѕид монтирани led ноќни лампи,ѕид монтирани флексибилни читање светлина,ѕид монтирани led светлата за читање за спалната соба,ѕид монтирани led читање светлина,ѕид монтирани led светлата за читање,ѕид монтирани led светлата за читање спалната соба,ѕид монтирани led читање светлина кревет,ѕид монтирани ноќни led читање светлина,флексибилни led ѕид монтирани читање светлина, ѕид монтирани лер рефлектори,ѕид монтирани читање светилка,gooseneck читање светлина ѕид монтирани, СПЕЦИФИКАЦИИ : ПРЕДМЕТ : 1 W ЅИД МОНТИРАНИ LED СВЕТЛАТА за ЧИТАЊЕ МОДЕЛ : RGW2153101 ТЕКСТ : 12 V,24 V.

За производот

Абажур Боја:
црна 24v, црна 12v, црна 85v да 265v, сребро 12v, сребро 24v, сребро 85v да 265v
Wattage:
1W 30cm, 1W 40cm, 1W 50cm, 1w 60cm, 1w 70cm, 1w 80cm, 1w 100cm
Температура На Боја:
Топло бела 3000K, 6000K белата
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Бренд Име:
FDIK
Напон:
220V,110V,24V,12V,90-260V
сертификација:
CE,RoHS,EMC,LVD,CCC
Осветлување Област:
1-3square метри
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
RGW2153101
Примена:
Кревет Во Соба
Сенка Тип:
Shadeless
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Боја На Каросеријата:
Светло Сива,Црна
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Стил:
Модерна
Сенка Ветер:
Надолу
Карактеристики:
мини главата, флексибилни gooseneck
Техника:
обложено
Тело Материјал:
Алуминиум
Употреба:
За итни случаи
Е dimmable:
No
Материјал:
Алуминиум
База Тип:
GZ10
Број на извори на светлина:
1
Објект:
ѕидот монтирани led светлата за читање
Примена:
ѕидот светлина, ноќни читање светлина, хотел спалната соба читање светлина
Прекинувач:
ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА СВЕТИЛКА ГЛАВА
GOOSENECK ДОЛЖИНА:
30-100CM
МОНТАЖА БАЗА:
завртка монтирани база
Текст:
12V,24V,AC85~265V
Моќност:
1W

Избор на клиент