ѓердани приврзоци за сублимација ретро жените ѓердан pendant за термички трансфер печатење diy празно потрошен материјал A3502

ѓердани приврзоци за сублимација ретро жените ѓердан pendant за термички трансфер печатење diy празно потрошен материјал A3502

Достапно за нарачка
DEN 912.00
Достапност:


Нашата компанија обезбеди многу сублимација празно производи со Термички трансфер, како што се телефонски случаи ,keychains, прстени,ѓердани привезоци, шминка огледала, часовници, doorplate, фрижидер магнети, перници,-маици,куп,влечки,престилки, матс&влошки,чаши,mouse pad, торби/паричници итн, најдобра цена и подобар квалитет, ако се заинтересирани, ве молиме контактирајте со нас
1.вклучуваат фасети 2.вклучуваат синџир 3.incldue Двојно Страна Лента печатени површина : околу 30*40mm
имаме голем број на производи за сублимација,ако треба , ве молиме контактирајте со нас

За производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Приврзоци Тип:
Круг
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
Meirenpeizi
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
38882562230
Стил:
Класичен

Избор на клиент