Yunkingdom сјајна мода обрачот обетки за жените шарени карики обетки круг златна боја earring
Новак - 40 %

Yunkingdom сјајна мода обрачот обетки за жените шарени карики обетки круг златна боја earring

Достапно за нарачка
DEN 179.04
DEN 108.00
Достапност:


За производот

Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
yunkingdom
Материјал:
Кубен Циркони
Број На Модел На:
UF0114-UF0117
Метали Тип:
Бакар
Големина (Должина * Ширина):
Како што е прикажано
Метали Тип:
Злато-боја
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Партија Свадба
Еколошки Стандарди:
Доведе Никел Кадмиум слободни

Избор на клиент