висок квалитет tulle чипка ткаенина Со sequins LP51928-5 новиот дизајн sequins чипка shinny кралска сина

висок квалитет tulle чипка ткаенина Со sequins LP51928-5 новиот дизајн sequins чипка shinny кралска сина

Достапно за нарачка
DEN 4272.00
Достапност:

добредојдовте на ткаенина продавница
1.должина : 5yards 1yard=0.9144 метар
2.ширина : 145cm-150cm
3.поддршка на големо и лични обичај,добредојдовте на испитување,испрати со dhl или fedex
4.net mesh рака печати сјајот чипка ткаенина користи за лични обичај вечер фустан и венчаница,
Производи опис :

За производот

Плетени Тип:
Искриват
Велур Ткаенина Тип:
Yes
Ширина:
120cm-130cm
Тип:
mesh ткаенини
Материјал:
Viscose / Полиестер
Стил:
Dobby
Шема:
Обична Обоена
Техника:
Ткаени
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Тип На Производ:
Aramid Ткаенина
Функција:
Анти-Бактерии

Избор на клиент