108 Монистра Хривнија Ѓердан Мат Црна Оникс Мала Бисери Ѓердан Природен Камен Влакно Унисекс Хривнија

108 Монистра Хривнија Ѓердан Мат Црна Оникс Мала Бисери Ѓердан Природен Камен Влакно Унисекс Хривнија

Достапно за нарачка
DEN 479.52
Достапност:


Опис : Црна оникс хривнија ѓердан Lapis Beaded Хривнија
Место на потекло : Шенжен, Кина(Копно)
Пол : унисекс
Повод : каузална, лето
Големина : Желка 8мм, Нараквица 19-20cm
Цел : примерок цел, се меша цел и да ги прилагодите е добредојден

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
LIUANAN
Стил:
Чешка
Метали Тип:
бакарни легури
Обликотшема:
Круг
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Број На Модел На:
B389-G
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Pendant Големина:
6mm
Функција:
Будизмот
ѓердан големина:
648mm
Повод:
секојдневниот живот
Камен:
Зелена Aventurine

Избор на клиент